Taştanlar Hakkında

  • Ulaşım Hayattır...

Hakkında

Taştanlar Turizm, 1992 yılında Okşar TAŞTAN tarafından İstanbul Kağıthane'de kurulmuştur. Ana faaliyet konusu olan Personel ve Öğrenci Taşımacılığının dışında Turizm Taşımacılığı, V.I.P. Taşımacılık, Filo ve Günlük Kiralama hizmetleri ile her marka ve model otomobil, minibüs ve otobüslerle Türkiye'nin heryerinde kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.

Taştanlar Turizm, genç, dinamik ve 75 kişiye ulaşan uzman kadrosuyla, müşteri memnuniyetini ön planda tutmakta ve tecrübeli personeli ile ve modern, emniyetli ve konforlu araç filosuyla, finans, sigorta, ilaç, kozmetik, enerji, spor, inşaat, turizm, otomotiv, bilişim, teknoloji gibi sektörlerin öncü kuruluşlarından araç ve servis ihtiyaçlarını özmal ve tedarikçilerimizden oluşan yaklaşık 1.000 adet araç filosuyla karşılamaktadır.

Taştanlar Turizm, mutlak müşteri memnuniyeti ilkesiyle, gelen istekleri vakit kaybetmeden değerlendirmekte, en kısa sürede çözümlemekte ve sürekliliğini sağlamaktadır. Taştanlar Turizm kalite çalışmalarını çağa uygun olarak sürdürmekte, hem müşterilerine hem de çalışanlarına karşı güvenilirlik, dürüstlük ve şeffaflık politikasını benimsemektedir. Taştanlar Turizm kalite üzerine olan çalışmalarını TSE, ISO 9001-2000, ISO 9001-2008 ve OHSAS 18001-2004sertifikalarıyla belgelenmiştir.

Taştanlar Turizm, güvenilirlik, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti üzerine kurmuş olduğu hizmet anlayışını süreklilik ilkesiyle birleştirerek sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.