Rent A Car / Araç Kiralama

  • Ulaşım Hayattır...

Rent A Car / Araç Kiralama

Günlük kiralama hizmetimiz Vogue Rent a Car adı altında, yalnızca günlük kiralama hizmetine sunduğumuz 150 adetlik araç filomuzla faaliyet göstermektedir.

Vogue Rent a Car 2 yaş ve altındaki araçlardan oluşan geniş ürün yelpazesiyle, günlük, haftalık, aylık ve yıllık araç kiralama ihtiyaçlarınıza çözümler sunmaktadır.

Firmamızın birinci önceliği müşterilerimizin can güvenliğidir. Ekonomik grup araçlarımızda ABS sistemi ve en az 2 havayastığı, orta grup ve üstündeki araçlarımızda ABS sistemi ve en az 4 hava yastığı bulunmaktadır. Araçlarımızın periyodik bakımları aksatılmadan yapılmakta, olası kazaların önüne geçmek için Aralık – Mart ayları arasında tüm araçlarımızda kış lastiği bulunmaktadır. Tüm araçlarımız rent a car kaskosu ile güvence altına alınmıştır.

Araçlarımızın iç ve dış temizlikleri, kaporta durumları, far, stop ve sinyal lambaları ve lastik diş derinlikleri sürekli kontrol edilmekte ve araçlarımız istediğiniz adrese profesyonel personelimiz tarafından ücretsiz olarak teslim edilmektedir.

Dilediğiniz taktirde özel şoför hizmetimizden faydalanabilir, trafikten oluşacak sorunlarla uğraşmak yerine yolculuğunuzu keyifli hale getirebilirsiniz. Ek ücretlerle şoför ve rehber hizmeti, KGS, portbagaj, bebek koltuğu, cep telefonu ve navigasyon temin edebilirsiniz.

İhtiyacınıza Yönelik Her Segmette Araç

Özel Şoför ve Rehber Hizmeti
Adrese Teslimat
Türkiye'nin Her Yerinde Bakım-Onarım-Yedek Araç Hizmeti