Turizm Taşımacılığı

  • Ulaşım Hayattır...

Turizm Taşımacılığı Hakkında

2000 yılı itibariyle kurumsal müşterilerimizin misafirlerinin ulaşımını sağlamak, seyahat acentalarının, tüm Türkiye çapında gerçekleşen kongre – toplantı – seminer organizasyonlarının, şampiyonaların ulaşım hizmetlerini sağlamak, şehiriçi, yurtiçi ve uluslararası gezi ve seyahatlerde müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla Turizm Taşımacılığı alanında faaliyet göstermekteyiz.

%100 memnuniyet ilkesiyle gerçekleştirdiğimiz operasyonlarımızda müşterilerimizin her türlü ihtiyacını karşlamak ve müşterilerimizi Taştanlar Turizm'den almış olduğu hizmetten maksimum seviyede faydalandırmak amacıyla titizlikle çalışmaktayız.

Bu alanda her zaman öncü rol oynayarak, yapmış olduğumuz satınalmalarda filomuzu her zaman en güvenilir ve en yeni araçlarla dinamik tutmayı başardık. Dolayısıyla müşterilerimizin en konforlu ve en güvenilir seyahati satınalmalarını sağladık.

Günümüz teknolojisinin bize sağladığı tüm imkanlardan faydalandık. Tüm araçlarımızı GPS sistemleriyle donattık, yerlerini an be an takip ettik ve gecikme olasıklarını sıfıra indirmek için araçlarımızın tümüne Navigasyon cihazları entegre ettik. Dolayısıyla en kısa ve en açık yolları kullanarak trafiğin yarattığı etkileri minimalize ettik.

Bu faaliyetleri yasal olarak gerçekleştirebilmemiz için bazı izinlere bu izinler için de yatırımlara ihtiyacımız vardı. Ulaştırma Bakanlğın'dan aldığımız, yurtiçi ve yurtdışı taşıma yetki belgelerimiz olan D2 ve B2 belgelerini 2000 yılından beri kullanmaktayız.

  • Siz kendinizi emniyette hissedeseniz diye kullanımınıza sunduğumuz minibüs ve otobüs grubu araçlarımızı yalnızca Mercedes ve Volkswagen markalarından seçiyoruz. Midibüslerimizi ise Türkiye pazarının en güvenilir araçları olan Temsa ve Isuzu'dan temin ediyoruz.
  • Siz kendinizi güvende hissedeseniz diye tüm sürücülerimizi güvenli şürüş teknikleri eğitiminden geçiriyoruz.
  • Araçlarımızı her an takip altında tutuyor, navigasyon cihazları entegre ediyor ve trafikten kaynaklı olumsuzlukları ve gecikmeleri minimalize ediyoruz.
  • Sürücülerimizi sürekli olarak eğitiyor, misafirlerimize en iyi hizmeti vermelerini sağlıyoruz.
  • Araçlarımızı TV, buzdolabı, deri koltuk v.b. ekstra aksesuarlarla donatıyor ve müşterilerimizin en kaliteli ve konforlu seyahati yaşamalarını sağlıyoruz.
  • Siz sürprizlerle karşılaşmayasınız diye, araçlarımızın tüm periyodik ve periyodik olmayan bakımlarını firmamız bünyesinde bulunan ve yönetimi, yıllarca yetkili servislerde servis müdürlüğü yapmış ve makine mühendisi olan servis müdürümüzce yapılan mekanik servisimizde ve anlaşmalı olduğumuz yetkili servislerde gerçekleştiriyoruz. Risklerimizi minimize ediyoruz.
  • Sürücülerimizin görünümü, işimize bakış açımızın size yansımasıdır. Sürücülerimizi tek tip takım elbiselerle giyindiriyor ve şıklıklarını önemsiyoruz.
  • Siz karşınızda sizden birini bulabilesiniz diye müşteri temsilcilerimizin ve operasyon müdürlerimizin tümünü üniversite mezunlarından seçiyoruz ve işimizi profesyonelce yönetiyoruz.
  • Sizlere kesintisiz seyahat sağlıyoruz. Araçlarımızı yakıtsız, sizi yolda bırakmıyoruz. Total Türkiye ile uzun yıllardan beridir yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmalar neticesinde, tüm Türkiye'deki Total benzin istasyonları hizmetimizde