Personel ve Öğrenci Taşımacılığı

  • Ulaşım Hayattır...

Personel ve Öğrenci Taşımacılığı Hakkında

Her ne kadar kuruluşumuz 1992 yılını gösterse de, Taştanlar Turizm'in Personel ve Öğrenci Servis Taşımacılığı hizmetinin temelleri, 1979 yılında, kurucusu Okşar Taştan tarafından, sadece bir minibüs ile hizmet vermeye başlamasıyla atılmıştır.

Faaliyete başladığımızdan bugüne kadar geçen 32 yıllık süreçte, en deneyimli olduğumuz faaliyet alanımız olan Personel Servis Taşımacılığı hizmetimiz; yaptığımız büyük yatırımlar, modern ve dünyaca kabul görmüş markalardan oluşan filomuz, deneyimli insan kaynaklarımız, güçlü teknik destek birimlerimiz ve çağa uygun teknolojik altyapımız sayesinde sektöründe öncü ve her zaman örnek teşkil eden bir boyuta ulaşmıştır.

Bugün toplam 1000 adet araca ulaşan filomuz, her yıl kendini yenileyerek büyümektedir. Müşterilerimizin yaklaşık 10.000 çalışanı, her gün ilk "Merhaba" sını Taştanlar Turizm konfor ve güvencesiyle dile getirmektedir.

Taştanlar Turizm, İstanbul ve Kocaeli illerinde konforlu ve güvenli Personel Servis Taşımacılığı hizmeti sunmaktadır. Müşterilerimiz ihtiyaçlarını karşılamak konusunda gösterdiğimiz hassasiyet, hedeflerimizin ve itibarımızın temelini oluşturmaktadır. Bu bağlamda azami müşteri memnuniyetini hedef alan firmamız Personel Servis Taşımacılığı içerisinde aşağıdaki hizmetleri sunmaktadır:

1. Hizmet Verecek Araçlar
Personel ve öğrenci servisi kullanmakta olduğumuz filomuz olduğumuz dünyaca kabul görmüş markalardan oluşan ve azami 4 yaşındaki araçlardan oluşmaktadır.
2. Araç Giydirilmesi ve Sürücü Üniformaları
Müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz araçların tümünde tek tip, "Taştanla Turizm" logolu çıkartmalar ile üzerinde müşetilerimizin logosunun, servis numarasının ve güzergâh isminin bulunduğu tabelalar bulunmaktadır.
Hizmet veren tüm sürücülerimiz tek tip, "Taştanlar Turizm" logolu gömlek, kravat, hırka ve mont giyinmektedirler.
3. Araç Takip Sistemi
Hizmet veren tüm servis araçlarımızda Araç Takip Sistemi bulunmaktadır. Araç Takip Sisteminin bazı özellikleri:

  • Noktalar Oluşturma: Harita üzerinde uğranması gereken noktaları işaretleyebilirsiniz.
  • Noktasal Bazda Raporlama: Araçların oluşturduğunuz noktalara uğrayıp uğramadığını hangi sıklıkta uğradığını görebilirsiniz.
  • Araç Sürat Bilgisi ve Hız Raporu: Aracın sürat bilgisine ulaşabilir, belirlediğiniz zaman aralıklarında belirlediğiniz sürat limitleri aşımlarını raporlayabilir ve alarm senaryosu oluşturabilirsiniz.
  • Bölge Sınırlaması Özelliği ve Bölge İhlallerini Raporlama: Araç için güzergâh planı oluşturabilir, belirlediğiniz güzergâh dışına çıktığı zamanları görebilir, raporlayabilir ve bölge ihlali için alarm senaryosu oluşturabilirsiniz.
  • İmdat-Panik Butonu: Gasp, tehdit ya da sağlık problemleri gibi karşılaşacağınız tehlikeli durumlarda, imdat butonunu kullanarak, Alarm İzleme Merkezine daha önce bildirilmiş olan yakınlarınıza, Alarm İzleme Merkezi yardımı ile durumunuzla ilgili bilgi verilmesini sağlayabilirsiniz.

4. Ambulans Desteği
Servis hizmeti esnasında, araçta bulunan personelinizin;
  • Herhangi bir kaza sonucunda veya
  • Herhangi bir sağlık problemiyle karşılaşması sonucunda, acil sağlık müdahalesi yapılması amacıyla Yoğun Bakım Ünitesi donanımlı ambulans hizmeti, servis hizmetimize ek olarak sağlanmaktadır.
5. Ferdi Kaza Koltuk Sigortası

Servis kullanacak tüm personelinize, kişi başı 20.000,00 TL teminatlı Ferdi Kaza Koltuk Sigortası yaptırılacaktır. Ferdi Kaza Koltuk Sigortasının kapsamı;

Bu sigorta, yurtiçi ve uluslararası yolcu taşımacılığı kapsamında seyahat eden yolcuları, sürücüleri ve yardımcılarını, taşımacılık hizmetinin başlangıcından bitimine kadar geçen seyahat süresi içinde, duraklamalar da dâhil olmak üzere,maruz kalacakları her türlü kazaların neticelerine karşı teminat altına alır. Ölüm, sürekli sakatlık ve tedavi masraflarını temin eder. Ayrıca yolcuların; aracın sürücüsünün ve varsa muavinin seyahatleri sırasında deprem sonucu ortaya çıkabilecek haller de teminat altındadır.

Taştanlar Turizm olarak, servis taşımacılık ihtiyaçlarınızla ilgili olarak her türlü çözümü sunmaya hazırız ve güne ilk "Merhaba" mızı sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız.